ניתן לחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה בחשבון החשמל של בית הכנסת

אתה גבאי של בית כנסת? אם כן, יש סיכוי טוב שאתם מוציאים עשרות אלפי שקלים מדי שנה על חשמל. אבל מה אם הייתי אומר לך שיש אפליקציה חדשה שיכולה לחסוך לך כסף בחשבון החשמל של בית הכנסת שלך? המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על פיתוח חדש ומרגש זה!

פותחה אפליקציה חדשה לבקרת מערכת החשמל בבית הכנסת. האפליקציה נועדה להקל על בתי הכנסת לנהל את מערכות החשמל שלהם ולהבטיח שהכל יפעל בצורה חלקה. האפליקציה נוצרה על ידי צוות מומחים בעלי ניסיון של שנים בתחום ניהול בתי הכנסת.

האפליקציה החדשה ידידותית למשתמש וקלה לשימוש. ניתן לגשת אליה מכל מחשב או מכשיר נייד, אפילו מהממשק של נדרים פלוס או קהילות. האפליקציה מספקת לבתי הכנסת מידע בזמן אמת על מערכות החשמל שלהם, כולל שימוש שוטף ועלויות. זה עוזר לבתי הכנסת להישאר בשליטה על ההוצאות שלהם ולעשות את השימוש היעיל ביותר במשאבים שלהם.

האפליקציה החדשה כבר נמצאת בשימוש בבתי כנסת בכל העולם. אם אתם מעוניינים ללמוד עוד על האפליקציה או כיצד היא יכולה לעזור לבית הכנסת שלכם, אנא פנו אלינו עוד היום. נשמח לענות על כל שאלה ולדון כיצד האפליקציה יכולה להועיל לבית הכנסת שלכם.

דוגמאות שימוש
יש שיעור מיוחד, ובמידה והמיזוג יורחב לשעה מאוחרת, ניתן להגדיר מראש את ההדלקה והכיבוי, וכך לדעת שלא שכחת שהמערכת פועלת 

התאם לזמני הזריחה והשקיעה במהלך השנה, כולל לוח שנה עברי, כך שהתאורה והמיזוג יתכווננו אוטומטית בהתאם לזמני הזריחה והשקיעה

ניתן לקבוע תוכניות מראש לשבועות ארוכים בעתיד שבהם בית הכנסת ייסגר, והמערכת לא תפעל שלא לצורך

אתה גם יכול לראות בכל עת תצוגה "חיה" של הנעשה בבית הכנסת שלך, כך שתוכל לפתור תקלות או פשוט לבדוק דברים.

 

חיסכון משמעותי בחשבונות האנרגיה
האפליקציה כבר חסכה לבתי הכנסת אלפי דולרים בחשבון האנרגיה שלהם. באמצעות האפליקציה החדשה, בתי כנסת יכולים לעשות שימוש יעיל ביותר במשאבים שלהם ולחסוך כסף בעלויות החשמל שלהם. אם אתם מעוניינים ללמוד עוד כיצד האפליקציה החדשה יכולה לעזור לבית הכנסת שלכם לחסוך כסף, אנא פנו אלינו עוד היום.

https://www.eid.co.il/mefaked

Super User